محل تبلیغات شما

اتصالات برقی

اتصالات برقی

در سیستم برق رسانی ساختمان های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و شامل تجهیزاتی هستند. برای خرید اتصالات برقی و اتصالات لوله ، کسب اطلاعات و مشاهده قیمت اتصالات برقی با آریان پایپ تماس بگیرید.

مزایای اتصالات برقی

وجود این اتصالات در ساختمان ها ضروری است و به سیستم برق رسانی و همچنین افزایش ایمنی کمک زیادی خواهد کرد. عدم وجود آن ها سیستم برق رسانی را مختل کرده و نمیتوان آن ها را نادیده گرفت. این اتصالات متنوع بوده و بر حسب نیاز و کاربرد انتخاب می شوند.

خرید اتصالات برقی

چند نمونه از این اتصالات به شرح زیر می باشد:

سرسیم یا وایرشو

از وایرشو برای اتصال سیم ها به ترمینال استفاده می گردد. این وسیله سبب افزایش ایمنی بیشتر کار می گردد. با استفاده از وایرشو دیگر نیازی به استفاده از چسب های برق برای اتصال سیم نیست. قسمتی از وایرشو که عایق است بر روی قسمت عایق سیم قرار می گیرد و قسمت دیگر آن روی قسمت هادی سیم واقع می شود. برای خرید اتصالات برقی باید به جنس و کیفیت آنها توجه کنید.

دو شاخه و پریز برق

دو شاخه دستگاه های برقی به پریز برق متصل می شوند و این امر موجب اتصال دستگاه به منبغ تغذیه جریان متناوب می گردد، در نتیجه دستگاه مورد نظر می تواند کارایی لازم را انجام دهد.

کلید مینیاتوری

کلید مینیاتوری یک وسیله است که از تجهیزات الکتریکی در برابر عبور بیش از حد جریان الکتریکی محافظت می کند. این وسیله در مدارهای الکتریکی به کار برده می شود و محافظی است در مقابل اتصال کوتاه و اضافه بار.

کلید محافظ جان

اگر در تجهیزات الکتریکی جریان نشتی به وقوع بپیوندد و  اختلاف جریان رفت و برگشتی در مدار از حد معینی عبور کند، کلید محافظ جان سبب قطع جریان می گردد. در نتیجه مانع از ایجاد برق گرفتگی و بروز حادثه می شود.

ضامن پریز

برای کاهش دسترسی افراد به پریز های برق می توان از ضامن پریز استفاده کرد. ضامن پریز سبب کاهش خطرات ناشی از آمپرکشی می گردد.

ترمینال شاخه ای

وظیفه ترمینال های شاخه ای انشعاب گیری از سیم ها می باشد که جایگزینی برای چسب های برق است.

قیمت اتصالات برقی

با توجه به وجود تنوع در انواع اتصالات، قیمت آن ها با توجه به انواع مختلفی که دارند، متفاوت می باشد. برای خرید و مشاهده قیمت ها و محصولات دیگر همچون انواع جعبه تقسیم ، داکت و لوله فروشگاه آریان پایپ را انتخاب نمایید.


حیات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
eeninSanF ارزان سرا عرفان هاي كاذب فیلتر شنی چشم انتظارم تجهیزات آتشنشانی و کوهنوردی گروه کاوشگران جوان سلام همشهری Camilap81 netz اپلای به المان و روسیه