محل تبلیغات شما

اتصالات لوله

اتصالات لوله

اتصالات لوله در سیستم های لوله کشی، برای اتصال لوله ها به یکدیگر، تغییر جهت و ایجاد انشعاب استفاده می شوند. لوله ها باید از مسیرهای مختلفی عبور کنند که برای انجام این امر، خرید اتصالات لوله ضروری است و در صورت عدم وجود آنها امکان عبور از مسیرهای مختلف وجود نخواهد داشت. در صورتی که می خواهید محصولات باکیفیتی را برای ساختمان خود خریداری نمایید، آریان پایپ را انتخاب کنید که در کنار کیفیت، بهترین قیمت اتصالات لوله و لوله PVC را در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای اتصالات لوله

مزیتی که این تجهیزات به وجود می آورند این است که در صورت بروز مشکل در یک قسمت،
دیگر لازم نیست که کل لوله ها تعویض شوند
و تعویض قسمت آسیب دیده مشکل را برطرف خواهد کرد.

خرید اتصالات لوله

خرید اتصالات لوله برای استفاده در لوله کشی ساختمان ها ضروری است.
بنابراین در هنگام خرید باید به جنس و کیفیت آنها توجه کنید.
این اتصالات عبارتند از سه راه، درپوش، مهره ماسوره، چهار راه، لوله مغزی، زانویی، بوشن

سه راه

سه راه دارای کاربردهای زیادی می باشد. سه راهی برای ایجاد انشعاب در لوله مورد استفاده قرار می گیرد. سه راهی قائم برای ایجاد انشعاب 90 درجه و هم قطر با لوله اصلی، سه راهی 45 برای برای ایجاد انشعاب 45 درجه و سه راهی تبدیل برای اتصال انشعاب به لوله هنگامی که قطر لوله و انشعاب برابر نیست مورد استفاده قرار می گیرد.

درپوش

درپوش یکی از اتصالات لوله است که برای بستن لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد. درپوش چهار گوشه را می توان برای بستن لوله های قطر کم به کار برد و از درپوش شش گوشه برای بستن لوله های با قطر زیاد استفاده کرد.

مهره ماسوره

مهره ماسوره ها در قطر های متفاوتی وجود دارند. مهره ماسوره ها در واقع سه تکه هستند که دو تکه آن روی دو لوله ای که قرار است به هم وصل شوند، متصل می شود و تکه دیگر بین این دو قطعه ارتباط ایجاد می کند.

چهار راه

چهار راه ها همانند سه راهی ها هستند با این تفاوت که یک راه اضافه دارند.

لوله مغزی

لوله مغزی در واقع یک لوله است که در دو سر آن دنده هایی وجود دارد، لوله مغزی طول کمی دارد و روی دو سر آن شیارهای مارپیچی به نام رزوه قرار داده شده است. این نوع از اتصالات لوله سیستم لوله کشی را به هم متصل می کند.

زانویی

زانویی برای تغییر جهت لوله به کار برده می شود، زانویی قائم 90 درجه برای تغییر جهت به اندازه 90 درجه و  زانویی 45 درجه برای تغییر جهت به اندازه 45 درجه به کار برده می شود که در داخل آنها دندانه هایی تعبیه شده است.

بوشن

بوشن دو لوله را که یک سر آن ها از قسمت خارجی دنده دارد به هم وصل می کند.

قیمت اتصالات لوله

با توجه به انواع مختلف این اتصالات، بنابراین دارای قیمت های متفاوتی می باشند
که با توجه به نوع اتصالات انتخابی، می توانید آن ها را با بهترین قیمت از آریان پایپ خریداری نمایید.
محصولات تولیدی آریان پایپ با بهترین استانداردها تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرند.
قیمت این اتصالات و همچنین اتصالات برقی را در فروشگاه ما مقایسه نمایید و برای خرید و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید.


حیات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
هنرستانی موزیک بیس | دانلود اهنگ بیس دار مخصوص ماشین با کیفیت 320 اخلاص | خداشناسی اسلامی purpleballloons بیستمین پرسش مهر آموزش نگهداری از گربه online chat rooms without registration ه جی ار گیمز نوا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. شرکت نانو پی پاد(پیشرو در علوم و فناوری های نوین)