محل تبلیغات شما

جعبه فیوز

جعبه فیوز

امروزه به جای جعبه تقسیم در ساختمان های قدیمی جایگزین شده است. این تجهیزات که از جنس پلی کربنات ساخته می شوند، در قسمت ورودی ساختمان نصب شده و حفاظت از تاسیسات الکتریکی را بر عهده دارد. در صورتی که جریان الکتریسیته افزایش پیدا کند و از حد معینی بگذرد، فیوز سبب قطع جریان برق می گردد، قطع جریان برق توسط سیمی که در فیوز کار گذاشته است انجام می شود، به این صورت که در اثر افزایش جریان الکتریسیته این سیم ذوب شده و سبب قطع جریان می گردد. برای خرید جعبه فیوز باید به جنس و کیفیت آنها توجه کنید. قیمت جعبه فیوز در انواع مختلف، متفاوت می باشد.

مزایای جعبه فیوز

مزیتی که این جعبه ها دارد این است که اگر یک سرخط دچار مشکل شود، فقط مسیری که دچار مشکل شده است از مسیر خارج می شود و برای سرخط های دیگر مشکلی ایجاد نمی شود.

خرید جعبه فیوز

امروزه خرید این جعبه ها برای استفاده در ساختمان ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این وسیله قابلیت این را دارد که در برابر فشار، ضربه، گرما و سرما از تاسیسات الکتریکی حفاظت کند.

این جعبه ها می توانند تا دمای 960 درجه سانتیگراد را تحمل کنند. همچنین در مقابل ولتاژ 400 ولت مقاوم هستند. این جعبه برق خود را از کنتور اصلی برق ساختمان تامین می کند و از این طریق برق مورد نیاز هر واحد ساختمانی را در اختیار آن واحد قرار می دهد.

دلایل خرید جعبه فیوز

جعبه فیوز یکی از قسمت های مهم هر ساختمانی است که در مقابل فشارهای شدید مقاوم هستند و برق تمام اجزای یک واحد را تامین می کنند. این وسیله در سایزهای متفاوتی موجود می باشد و در انواع 3 تا 12تایی موجود هستند. اما برای ساختمان ها جعبه 8 تا 12 تایی به کار برده می شود. از این تجهیزات می توان برای محیط های صنعتی و در فضاهای بدون محافظ استفاده کرد.

قیمت جعبه فیوز

خرید این وسایل و انواع لوله برق را از فروشندگان مجاز انجام دهید. قیمت ها را در فروشگاه ما مقایسه نمایید.


حیات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
نیاز مطلب سالی عکاسی صنعتی Shepard59z rumah ترک مواد مخدر ▀▄▀عجایب و باورنکردنی ها▀▄▀ سایت رسمی کینگ بند راهنمای جامع هتل گردی در ایران اطلاعات عمومی به صورت آماتوری و حرفه ای FT AH | اف تي آ اچ